AVM'ler Otobüs Güzergahını..,

19 Kasım 2016 Cumartesi , 19:43
Okunma: 2189
2 Yorum

Değiştiriyor!!!

 

Bir okuyucumuzdan şikayet maili aldık.

Bugün Bostanlı’dan Çiğli arası 227 numaralı otobüse 15.30'da  bindim. Mavişehir güzergahına gidecektim. Şoför yolculara seslendi, “Mavi Bahçe trafiği kilitlediğinden orada inecek yolcuları KOÇTAŞ önünde indireyim, oradan binin.”  
 
Okuyucumuz, trafiğin çekilmez durumda olduğu ve bu yüzden, Mavişehirden kaçan kaçana bizde taşınmayı düşünüyoruz diye yazmış.
 
Eski CARREFOUR SA olduğu alana da bir AVM geliyor!
 
Yaşasın AVM'LER.


Kaynak:  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 20.11.2016 20:36:06

  • şule akman
  • olay gerçekten vahim.geçen hafta oradaydım.mavibahçenin karşısuna gidip tekrar bostanlıya dönmek çok zor.allah oturanlara yardım etsin.karşıyaka özellikle bortanlıda trafik korkunç.hem otobüsle hem dolmuşlar için
  • Misafir - 20.11.2016 16:36:25

  • Cesamin ÖZKAN
  • CHP'ninn misyonu ve vizyonu çok net bellidir tarihçesinde. Onun ideolojisi öncelikle emperyalistlere karşı ulusal kurtuluş savaşını vermenin, sonrasında ülkeyi en rasyonel biçimde kurmanın, onu yine en rasyonel biçimde ve en hızlısından kalkınmasını sağlayacak gerekli kombinasyonları oluşturmanın adresi kılmıştır. Tarımdan endüstriyel gelişmeye, turizmden pazarlamaya kadar uzanan hizmet sektörlerine, eğitimden kültürel etkinliğe kadar uzanan bir ülkenin tüm dokularını en etkin ve en dinamik biçimde kurgulayan yaşama aktaran bir partidir. Öyleki batının dudaklarını uçuklaştırıp korkutacak kadar. Bunun tam karşıtı olan sağ partiler ise bu ülkenin bu alanları kapatıp bakkalığı bile batılılara sunan vatan ve millet karşıtı düşlerin planların adresidir. Aziz Kocaoğlu'da işte bu adreste yerini almış olan genleri ile İzmirde AVM taşeronluğunu bu anlamda yapan CHP içerisindeki gen uyumsuzluğu olan birisidir. Bu işini de AKP ye yakınlığı ile bilinen holdingler için canla başla yapması, onun bu yanını tescilli hale getiren diğer bir karinedir. Tanımı bu kadar net olan bir kişinin CHP içerisinde tutulması parti içi en büyük tehlike ve hastalık kaynağıdır.