Bu iddiaların doğru olmaması..,

12 Aralık 2021 Pazar , 20:19
Okunma: 1410
0 Yorum

Temennisi ile!!!

 

Geçtiğimiz günlerde,

Sayın İnce bize gelen..,İddiaları umarız okuyorsunuzdur!!!

Başlığı altında bir haber yaptık,


Bilgilendirme mesajına ekleme yapan vatandaşın,

Bilgilendirme notuna geçmeden önce,

Dernek üyemizin hazırladığı,

Ciddi iddialar olan,

Cumhuriyet Başsavcılığına hitaben yazdığı metni,

Dernek avukatımız Erol Göksu tarafından,

Son düzeltmeler yapıldıktn sonra teslim edilecektir.

"Nivent hanım,

Öncelikle ihbarımı ciddiye alıp, gazetenizde yayınladığınız için teşekkür ediyorum. İzninizle önce bir düzeltme yapmak istiyorum. Abdullah Çolakoğlu’a ait inşaatın adresini belirtirken, 227/1 sokak yazmam gerekirken, yanlışlıkla  408 sokak yazmışım. Doğrusu 227/1 sokak olacaktı.
 
Size bu ihbarı yaptıktan sonra, Mustafa İnce’nin benden önceki Başkan’ın dönemi diye bahsettiği  Sn. Ertan Avkıran’a bir şekilde ulaştım. Kendisi 2009 yılının başında cezaevine girdiğini ve dolayısıyla onun döneminde bahsedilen inşaat için imar izni veya herhangi bir ruhsat uygulamasının yapılmadığını belirtti.

Bilindiği üzere 3.ncü dönemdir görevde olan Mustafa İnce’nin ya ciddi bir hafıza problemi var, ya da sorumluluktan kaçmak için iftira ve yalan yöntemine başvuruyor. Eğer sorun hafızasıyla alakalı ise çözümü kolay.  Doktorlar bunun için eğitim alıyorlar. Ancak bu konularda kendisinin ve yardımcısının sabıkaları olduğu gayet iyi biliniyor. Usulsüz bir ruhsat uygulamasında “ Benim haberim yok, Ben imzalamadım” dedikleri bilinen bir olay. Sanırım mahkeme kayıtlarında öyle geçiyormuş. 

Konunun boşlukta kalmaması açısından, size bilgi vermek istedim.
Saygılarımla"


Kaynak: