Doğrularını savunmak..,

11 Kasım 2019 Pazartesi , 20:32
Okunma: 2916
0 Yorum

CHP'de suç sayıldığını öğrendik!


Kemal Karataş ne söylemişti ki,

CHP Partisinden ihraç edildi?

“CHP Eski İzmir İl Başkanı Kemal Karataş sosyal medya üzerinden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile Neptün Soyer’i eleştirmişti. Soyer çiftinin belediyeye ait olan Varyant’taki Şato isimli mülkte oturma kararını eleştiren Kemal Karataş disipline sevk edilmişti.”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 11 şubat 2018 yılında Hürriyet Gazetesine verdiği demeçte, bakın neler söylemiş,

“Bir yönetime hiç eleştiri gelmezse o da başlı başına başka bir sorundur. Hele CHP gibi demokrasi kültürünü içselleştirmiş bir partide, yönetime eleştiri gelmesi sanılanın aksine son derece güzeldir, faydalıdır. Dediğim gibi, eleştiri gelmezse fena…”

Kemal Karataş haklı olarak eleştirmişti,

İzmirliye ait ŞATO isimli mülkte oturamazsın dedi!

CHP’den ihraç edildi,

Sayın Kılıçdaroğlu, o halde siz her fırsatta, 

“Sen sarayında oturuyorsun” 

Diyorsunuzda, CHP'ye  bunca yıl emek vermiş,

Kemal Karataş, İzmirlinin Şato isimli mülkünde oturmasını eleştiren, CHP eski il başkanını nasıl partiden ihraç kararına tepki göstermiyorsun,

Diye sorma hakkımız doğar!

Söyleyecek yazacak çok şey var lakin yazamıyoruz!

Kim bilir bir zamanlar eleştirdiğimiz Aziz Kocaoğlu geçmişte acaba doğrularımı söylemişti,

“"Cumhuriyet Halk Partisi benim partim, bugüne kadar Türkiye'yi nasıl yöneteceğini, Türkiye'nin belli başlı ana problemlerinin neler olduğunu ve bunların nasıl tedavi edilip, çözüm üretilip ülkenin refaha çıkartılacağı o sorunlardan kurtulacağı bir yol haritası belirlememiştir. Ekonomide ne yapmak lazım, terörde ne yapmak lazım, dış politikada ne yapmak lazım ve ülkeyi nasıl yöneteceğini bilmiyor..,”

Bir özlü sözle yazımızı bitirelim

.Dost; yeri geldiğinde taltif, yeri geldiğinde tenkit eder. Sürekli taltif bekleyen, ya kendini kusursuz zannediyor ya kendine köle arıyordur... 
 

 


Kaynak: