Güzelbahçe Belediyesinin dikkatine

31 Ocak 2021 Pazar , 20:22
Okunma: 1546
0 Yorum

Vatandaş 150 yıllık palamut ağaçlarını kurtarmak için eyleme hazır!!!

 

Geçtiğimiz gün,

"ODTÜ KOLEJİNDEKİ PALAMUT..,AĞAÇLARI NEREDE???"

 
Başlığı altında bir haber paylaştık,


Haberimizden sonra bir okuyucumuzdan e-mail aldık,

"Sayın Nivent hanım

Günaydın 

Bu konu ile ilgili haftalardır Güzelbahçe belediyesi , ve İzmir 444 4035 tel no ile irtibat halindeyiz, bu sokağa sıfır evde oturuyoruz 

Bu kıyım haberleri kulağımıza gelir gelmez imza toplamak, belediye ile görüşmek gibi eylemlerimiz oldu , bakın ODTÜ yu kurtaramadik ama artık bu sokağı , bu 150 yıllık palamut ağaçlarını kurtarmak için gerekirse kepcelerin önüne yatacagiz , bu ağaçlardan bahsetmek basit birşeyler den bahsetmek ile bir tutuluyor sanki, Güzelbahçe belediye başkanı Mustafa İnce çevre , doğa, ağaç koruyucusu olarak biliniyor ! Sadece bilinecek mi? Kapısına gidildiği zaman dinlemeyecek mi? Konudan haberimiz yok mu denilecek? 
 
Gerekirse çok daha büyük yerlere şikayet yapacagim , bu ulu meşe palamudu ağaçlari bizler için çok önemli ,   ağaçlar için gerektiği zaman ortalığı kopup kaldıran ODTÜ  bahcesinde yaptığı kıyım için savunma dahi yapmadı , yazıklar olsun !

Ben gerekirse sizinle de röportaj yaparim.

Sadece 3 tane evin bulunduğu ÇİKMAZ SOKAĞA çıkan 60 metrelik ara yol için , bu ağaçları yok etmeyi aklına koyan bir belediye ve belediye başkanı var ise karşımızda ...... Siz cevap verin bana o zaman  Teşekkür ediyorum "

Duyarlı okuyucumuzla ilk fırsatta ropartaj yapmaya hazırız.
 


Kaynak: