İstinye Park Planı için..,

10 Ağustos 2018 Cuma , 21:48
Okunma: 1457
0 Yorum

İzmir’e sahip çık platformu, İzmirliler için..,

 
Konu: İstinye Park inşaatı iptal edilen planları hk.
 
TMMOB Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesinin Üçkuyular’ da gerçekleştirilmeye başlanılan İstinyepark Projesine ilişkin kazanmış olduğu imar planı iptal kararını boşa çıkartan yeni imar planı onaylanmış ve askıya çıkmıştır. Ekteki metin askıdaki imar planına itiraz dilekçesidir. Bu dilekçeyi doldurarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne 13 Ağustos Pazartesi günü saat 17:00' ye kadar teslim ederek kamusal alanınıza, yaşam alanınıza sahip çıkmaya davet ediyoruz. Dilekçeyi mümkün olduğunca yaygınlaştırmanız dileğiyle.

Saygılarımızla

Melih YALÇIN
 
İzmir İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri
 
Temiz İzmir İtirazını yaptı, İzmir’e sahip çık platformunun yayınladığı itiraz dilekçesini ayrıca derenek üyelerimizden yapmasını isteyeceğiz. 
 
 
 
 
Dikkat Edilmesi Gereken Kimi Hususlar
 
-Plan 12.07.2018-13.08.2018 tarihleri arasında askıda olması nedeniyle en son 13.08.2018 tarihinde itiraz dilekçelerimizi iletmemiz gerekmektedir.
 
-Plana ilişkin itiraz metninin ıslak imzalı ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı halini "Bayraklı Mahallesi, Anadolu Cad No:41/" adresinde bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne teslim edebilirsiniz. Normal koşullarda itirazınıza karşılık olarak iletişim adresinize cevap yazmaları beklenir.
 
-Dilekçeyi teslim ettikten soma takip edebilmek adına size bir evrak kayıt numarası vermeleri gerekmektedir.
 
 
 

 


Kaynak: