Kadastral Yol ne zamanden beri..,

15 Kasım 2016 Salı , 10:41
Okunma: 2270
2 Yorum

Özel mülkiyetin kullanımın da?

 

Temiz İzmir Derneği'ne gelen ihbar da, Güzelbahçe Egekoop Güzelbahçe vilları 788 Sokak demir kapı ile halkın kullanımından, Egekoop Villarının kullanımına verildiği resimleri ile bildirilmekte.

Bu kadarı da olamaz dedik hemen google dan sorguladık.

 

Şimdi bir de resime bakalım;

788 sokak devletten satın alınmadı ise gerçekten kapalı. 


Kaynak:  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 17.11.2016 12:48:26

  • Cesamin ÖZKAN
  • Önümüzdeki temiz Türkiye'de halkın zor ekonomik koşullarından kaynaklı oluşan dava dosyaları çözümle raflardan kaldırılacaktır. Yargının hafiflemesi ile özellikle son 15 yılın sosyal ve ekonomik düzeni bozarcasına gasp temelli iş yapanların yargılanmalarının süreci başlatılarak oldukça fazla olacağı açık olan bu ihlallerin failleri yargılanma durumuna getirileceklerdir. Partisi ve menşei ne olursa olsun, kamu düzenini bozmak, haksız kazanç ve faydalar sağlamak adına iş yapmış olanlar etkin ve güçlendirilmiş hukuk sistemimizin yargıçları tarafından hak ettikleri cezalara çarptırılacaklardır. Bu kategoriye girmiş olan ilgili kişiler hakkında hazırlanacak dosyalar ile deliller anlamında sorun yaşanmayacaktır. Bu kişiler ile ilgili olarak çıkartılacak olan özel pişmanlık yasası onlar için kurtulma adına kısmen işe yarayacaktır. Onun koşullarıda bu işleeinden kaynaklı gasp ettiklerini itiraf ederek ülke ekonomisine geri dönüşümü adına davranışları olacaktır. Ancak bu gün sürmüş oldukları sefanın elbette cefasını çekerken hafifletilmiş olanından yararlanabileceklerdir. Bu ülkenin asla girilemeyecek asli kozmik odası işte o zaman çok işe yaramış olacaktır.
  • Misafir - 16.11.2016 08:41:26

  • Cesamin ÖZKAN
  • Bunu yapanların kişilik tanımı tek kelime ile terbiyesizliktir. Yapanlarda göz yumanlar da terbiyesizlerdir.Onlara adam gibi davranmanın gerekliliği gerekli biçimde, halkın adına yaşayacakları maliyet ile öğretilmiş olacaktır. Hukuk devletinin ve demokrasinin bu günkü aksak döneminin hesabı, elbette hak ettikleri biçimde sorulacaktır.