14.06.2016 22:29:02
Okunma: 3757
7 Yorum

Nivent Kurtuluş nivents@yahoo.com
En sevdiğim ismim "ÇATLAK KADIN"

 

Yıllardır yazıyorum, yazmakla kalmayıp ilgili yerlere bildiriyorum, takibini yapıyorum, bir hayli fazla düşman kazanıyorum, kah seviliyorum, kah sevilmiyorum.

İlk zamanlar AKP yandaşı hatta AKP finansını sağlıyor diyorlardı.
 
O zamanlar AKP’nin belediye başkanlıkları yoktu dolayısıyla olmayan belediyeleri yazamıyordum.
 
Şimdi AKP’nin kazandığı belediyeler olduğu için yazabiliyorum.
 
Böylelikle, AKP yandaşı oluğum varsayımları kendiliğinden yok oldu.
 
Bazen öyle şeyler duyuyorum. Hani derler ya “şaşkınlıktan küçük dilimi yuttum” aynen gün boyu dilimi yutuyorum dersem yalan olmaz.
 
MİT teşkilatından dediler tutmadı.
 
Ajan dediler tutmadı.
 
Belediyelerden reklam istiyor dediler, tutmadı.
 
Yatırımcıları sıkıştırıyor dediler. Bu hiç tutmadı, ihbar geldiği an kimdir demeden, hemen ilgili yerlere şikayetimi yapıyorum yatırımcılara ulaşmak aklımın ucundan bile geçmiyor.
 
Her şeyi dediler hiç kızmadım yoluma devam ettim. En hoşuma giden yakıştırma ise, “Çatlak Kadın.” 
 
Şimdilerde bir söylenti yayılmaya başladı. Benim şikayet ettiğim bürokratlar müfettiş soruşturmalarından bertaraf edince, benim hakkımda tazminat davası açacaklarmış.
 
Bana gelen ihbarları anında ilgili yerlere yollamam sonucunda, haklarında soruşturma açılan kişiler keşke bana dava açsalar da, müfettiş incelemesinde soruşturma izni verilmeyen kişilerle mahkemede karşılaşsak ne iyi olur diyorum. Böylelikle soruşturma izni verilmeyen kararlara bir dünya hazırlık yapmaktan kurtulurum diyorum.
 
Zamanımın hemen hemen tamamını, hatta Cumartesi Pazarımı bile bana yollanan ihbarları okuyorum, bilmediğim mevzuatları öğreniyorum. 

Temiz İzmir Derneği’nde her gün yol arkadaşım Hülya Hekimoğlu ile vatandaşın sorunlarını dinliyoruz. Dernekte olmadığımız günleri de adliyede geçiriyoruz.
 
Niye bunları yazıyorum derseniz? 
 
Biliyorum ki takip ediliyoruz, biliyorum ki bir kesimi çok kızdırıyoruz ama yapacak bir şeyimiz yok. 

Yola çıktık bir kere geri dönüş yok!
 
Bizleri okuyan siz okuyucularımız, hiç aklınıza gelmiyor mu, bir ucundan da biz tutalım. 
 
Davalar açıyoruz kimin adına sizlerin adına.

Daha yaşanır bir kentte yaşamak adına!
 
Vay be dedirten haberler yapıyoruz, kimsenin cesaret edemeyeceği dosyaları açıyoruz.
 
Bir yandan da, Temiz İzmir Derneği’ni yaşatmaya çalışıyoruz, kimseye boyun eğmeden. Peki, bu değirmenin suyu nereden geliyor hiç düşünüyor musunuz? Sanmıyorum 
 
Devlerle uğraşan biz ayakta kalma mücadelesi veriyoruz. Çünkü kolay yolu seçmediğimizden.
 
Temiz İzmir Derneği adına gecikmiş bir banka hesabı açtık. 
 
Halk Bank 0734 Konak Şubesi 
Hesap No; 16000093
Müşteri No; 24687957
İBAN TR10 0001 2009 7340 0016 0000 93
 

Etiketler:

Misafir - 19.06.2016 22:55:43

 • Cesamin Özkan
 • Kafasından ve başka yerlerinden çatlak, hatta patlak olanların saygın bilgili kişileri bu şekilde tanımlamaları onlara ek bir ünvan eklemektedir, oda iktidarsızlık ünvanıdır. Bir takım yaşam alanlarında gerçekten iktidarsız olanlara dikkatlice bakınız kendilerinde var olan sıkıntılarla karşıyı suçlarlar. Oysaki yapılan işlere bakıldığı zaman kimlerin çatlak vede patlak oldukları zaten görülür. Zavallı alçaklarla muhatap olma durumu gerçekten zor ama ne yapalım toplumsal görev olmasından kaynaklı işimizdir diyelim. Yoksa üç kuruş etmez soytarılarla vakit geçirmek en son işimiz olur.
 • Misafir - 15.06.2016 23:08:10

 • MİSAFİR
 • Banka hesap numaranızı keşke önceden vermiş olsaydınız ama olsun. Bende her duyarlı İzmir linin kenti ve geleceklerinin korunması temiz olması çocuklarına torunlarına güzel yarınlar kurması için içlerinden kopan miktarda bağış yapacaklardır. Bu inançla bende ilk etapta 50.- TL her ay hesabınıza otomatik ödeme talimatı vereceğim. Artan duruma koşut olarak bu miktarı artıracağım. Olabildiğince de çevreme önereceğim.
 • Misafir - 15.06.2016 16:21:36

 • Misafir
 • Sevgili Nivent Hanım, Siz gerçekten çatlak olmalısınız, hiçbir beklenti ve karşılık olmaksızın toplumun sorumluluk bilinci yüksek bir ferdi olarak bu kadar çalışmanız, biz bir şey yapmadan sadece konuşan bireyler açısından çatlaklık değil de nedir. Sizinle övünüyoruz. Banka hesabı vererek sizleri karınca kararınca desteklememize olanak yaratmanız da çok olumlu. Temennim bu hesap aracılığı ile toplumun duyarlı bireylerinin olanakları ölçüsünde 20 TL, 30 TL demeden destek vermeleri, çalışmalarınızı daha da geliştirilmesi için katkı sağlamaları. İsmimi vermeyeceğim ancak her ay bu hesaba 100 TL yatırmayı taahhüt ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki Temiz İzmir Derneğini kurdunuz, iyi ki bu çalışmaları yapıyorsunuz.
 • Misafir - 15.06.2016 08:25:40

 • Mehtap Wood
 • Sizin gibi ÇATLAK KADINLAR çoğalsa LACİLİ ADAMLAR meydanı bu kadar boş bulmazdı !!!!!!!
 • Misafir - 15.06.2016 01:38:45

 • Cesamin Özkan
 • Banka hesabı açmış olduğunuzu yazınızın sonunda gördüm. Sanırım Temiz ve Güzel İzmir için İzmirli her duyarlı yurttaş hassasiyet göstermiş olacaktır. Bu açılışı da Aziz kocaoğlunun başlatmış olması güzel olacaktır. ÇünküTemiz ve Güzel İzmir için mücadele eden bir sivil toplum örgütüne en fazla ilgi ve en fazla destek elbetteki o kentin yerel yönetimlerinin başındakilerden gelecek ve duyarlı olacaklardır. Aziz kocaoğlu'nun öncülüğünde diğer ilçe belediye başkanları sanırım onu izleyeceklerdir. Hepsine bu çağdaş derneğin yapıcı çalışmalarına sağlayacaklarından emin olduğum katkıları için şimdiden teşekkür ediyorum.
 • Misafir - 15.06.2016 01:30:23

 • Cesamin Özkan
 • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözündeki gibi. Ayrıca asıl hem kafasından hemde poposundan çatlak olanlar, bu çatlaklıklarını kamufle etmek adına akıllı kişileri hemen çatlaklıkla suçlarlar. Yani alt benlikleri hemen harekete geçer. Nivent Kurtuluş size çatlak diyenler öncelikle patlaktırlar,patlaklıklarından çok öncede zaten çatlaktırlar. Bu tipler genelde ukala kılıklı son derece sığ kafalı, beyinleri kafa taslarının içinde olmayıp alt bölgelerinin bir yerlerinde olan tipiklerdir. Onların size çatlak demesine sadece gülünür gülerkende o soytarının yürüyüşüne bakarsanız filminide çekmiş olursunuz.Yemesini içmesini yürümesini konuşmasını bilmeyen öküz kılıklı tiplerin sizin gibi son derece çağdaş görünümlü ve donanımlı bir Türk kadınına çatlak demesine sadece suratına tükürürcesine bakıp gülünür. Yani ite bak yattığı yere bak demek düşer bize.
 • Misafir - 14.06.2016 22:42:58

 • FETHULLAH DEMİRTAŞ
 • SİZİ KISKANIYORLAR NİVENT HANIM!!! ÇOĞU ADAMIN DEMEK İSTEDİĞİ AMA DİYEMEDİĞİ HER KELAMI SÖYLÜYOR... YÜZLERİNE VURUYORSUNUZ... HELAL OLSUN SİZE...
 • Yazarın Diğer Yazıları