31.7.2018 21:33:48
Okunma: 3791
7 Yorum

Nivent Kurtuluş nivents@yahoo.com
ŞEHR-İ EMİN KOCAOĞLU

 

Kocaoğlunun basına verdiği açıklamaları hayretle okuyorum,

 
Kocaoğlu, "Hayırlı olsun. Ben değişimden yanayım" yanıtını verdi
 
Bizde değişimden yanayız, 
 
Öncelikle sizin değişiminizden yanayız,
 
Yerel seçim öncesi yapılan, bu değişime karşıyız,
 
Basın karşısında yapılan tartışmalara da karşıyız,
 
Neyin telaşıdır bu anlamak mümkün değil,
 
Bu telaş oturduğunuz koltukların altından kayma korkusu mu?
 
Sayın Kocaoğlu, değişim olsa da, İzmirli sizi istemiyor!
 
Nedeni çok basit, yürümeyen bir trafik, toplu ulaşımdan halk memnun değil, çalışanlarınız hiç memnun değil,
 
Hangi birini yazayım,
 
Seçtirdiğiniz,CHP İl Başkanı yanınızda değil,
 
Artık sizin için sonun başlangıcı..,
 
Hani diyorsunuz ya, 6 ay öncesinde başkan olup olmayacağımı açıklayacağım diye,
 
Vira çalışıyorsunuz, başkanlık gitmesin diye,
 
Aday gösterilmeyeceğinizi anladığınız an,
 
Ben çok yoruldum, köşeme çekileceğim diye açıklama mı yapacaksınız?
 
Koltuğunuz için CHP’lileri birbirine soktunuz,
 
Olmadı halkı CHP’den soğuttunuz,
 
Anlayın artık, İSTENMİYORSUNUZ!!!
 
Birde üstüne basına verdiğiniz demeçlerde,
 
"İmzalara dair haberim yok. Ben de sizin gibi imzaların tamamlandığını basından izliyorum. Biraz önce 632 rakamını duydum. Hayırlı olsun. Ben değişimden yanayım. İmzaların toplanması, kurultayın toplanması gerekiyor. Yerel seçime giderken bir yönetim değişikliği, bir kan değişikliği gerektiğine inanıyorum. Mevcut yönetimden ziyade gelecek yönetimin taze kanın gerektiğine inanıyorum.”
 
Hani derler ya “tam üzerine bastın kaldır ayağını”
 
İşte bizde değişim diyoruz!
 
Değişime sizden başlasak diyoruz!
 
Sizin dediğiniz gibi “taze kanın yerel seçimlerde daha başarılı olacağına inanıyorum. Kimse ile kişisel  bir şeyim yok. Önemli olan ülke, önemli olan parti. Gerisi hepimiz teferruat..,”
 
Taze kanın, İzmir Belediye Başkanlığınızdan başlasa diyoruz,
 
Bizimde kimseyle kişisel sorunumuz yok,
 
Basının size yönelttiği soruda,
 
"İMZA KARŞILIĞINDA KADRO MU VERİLDİ?"
 
Sorusuna verdiğiniz cevap,  "Onu bilemem. Benim nasıl çalıştığımı herkes bilir"
 
Verdiğiniz yanıt çok manidar geldi bana,
 
Evet, sizin nasıl çalıştığınızı İzmirli ve partililer çok iyi bilir,

Etiketler:

Misafir - 31.7.2018 23:27:40

 • Rüzgarın oğlu
 • Aziz başkan insanlara düşman.Kendisinden başkasını düşünmez.Ona göre halk 2.sınıf...Varsa yoksa bürokratları.Bürokratları çalışanlara mobbing yapınca hoşuna gider.Çünku görevden almaz.Calışan dişli çıkınca koltuğu tehlikeye düşmesin diye o zaman mecburiyetten alır.Itfaiyede Ahmet arkadaş dişli çıktı.6 yıldan beri savaşıyor.En sonunda baktıki Olay medyaya yansıdı, baktı ki Er Ahmet deli yürek, bürokratları görevden aldı.Çünkü papuç pahalı...ve seçimler geliyor.Aziz baßkan izmir halkı trafikten rezillik çekince hoşuna gider.Ruh yapısını siz karar verin...Sendika itfaiyede bir ölümü mobingten kaynaklandı dedi kılı kıpırdamadı.Daha ne yazayım.Inşallah gider.Çünķü insanlar gitmesini istiyor.Ama CHP koltuk derdine girdiği için bunları göremiyor.
 • Misafir - 31.7.2018 22:32:49

 • Cesamin Özkan
 • CHP de bir değişim olacağı kesin. Bunun en somut alanı Aziz Kocaoğlu gibi AKP yanlısı CHP'li görünümlü ve parti ilkelerine ters olan başkanların silineceğidir. Bunu üfürerek söylemiyorum. Bu partiye zarar üreten ama çok profesyonelce AKP ye hizmet sunan kişiler aslında değişim istemiyorlar. Ama kusura bakmasınlar onların silinmesi partide ciddi anlamda değişime neden olacaktır. Al sana değişim. Şimdi istiyormusunuz sizi değiştirmek adına değişimi ?. yoksa vaz mı geçtin değişimden.
 • Misafir - 31.7.2018 22:27:37

 • Cesamin Özkan
 • Bir şeyi istemek onu benimsemek demektir. Kendisi değişmemek adına değişim değişim istemek iki yüzlülük demektir.İki yüzlü olan kişiler her türlü olumsuz davranış içerisinde olabilecek kişilerdir. Bunun siyasette olanı ise halk adına kamu adına ülke adına iyi olmayan işler yapma potansiyeli olan kişilerdir. Bu tarz kişiler sonradan telafisi güç olacak kamu zararlarına neden olan ve tabi ki işininde ehli olmayan kişilerdir. Kendisinin değişmemesini sağlamak adına değişim isteyenler toplum nezdinde makbul olmayan kişidir.
 • Misafir - 31.7.2018 22:00:57

 • Savaşcı
 • Evet Aziz başkan çok iyi çalışır.Trafik berbat milyonlarca izmirli rezil...Çalışanlar diğer ilçe çalışanlara göre % 50 SDZ alır.Bitmedi mobbing baskı yerler,işten atılırlar.Bitmedi çalışanlar Aziz başkandan azar işitirler.Sen kimsin benle niye konuşuyorsun diye gururları ile oynanır.Bitmedi bürokratı çalışanı dövmeye kalkar.Resmi kurumlarda ifadeleri değiştirir..Bitmedi mobingten çalışanlar ölür.Aziz baßkan Allah var.Allahin adaleti bir gün sana öyle çalısacakki...Evet git artık.Insanların ekmeği le oynama.Git git...İzmiri ve insanları perişan ettin...
 • Misafir - 3.8.2018 23:11:17

 • Bayram KAVUN
 • Valla yazılanları okudum durum vahim buradan Aziz (b) diyorumki emrin altında olanlar size hakaret ettim gerekçesiyle bir yıl(1) kademe ilerleme durdurması verdiler niye biliyormusun hain darbede bir vatandaş(Halis GENÇ) sizi eleştirmiş sizde benim facebook sayfamdan paylaşılmış diye hıncınızı benden çıkardınız bakıyorumda size vuran vurana yalnız merak ettiğim bana olan bu nefretiniz neden yoksa 118 itfaiye araçlarının alımı ile Bimer den şikayet etmemmi ? Nedersin AZİZ b.
 • Misafir - 2.8.2018 17:04:56

 • Gerçekler
 • Aziz başkan bel.baskanligini bırakmalı.Çünku kul hakkı çok yiyor.Makamı insanlara işkence çektirme olarak görüyor.Simdi bunu kapatabiliyor ama cehennem ateşini nasıl geçecek...
 • Misafir - 1.8.2018 12:51:52

 • Misafir
 • Nivent hanımın dediği gibi değişime Aziz kocaoğlu ile başlasak sonra Narlidere Bld. Başkani Abbdül Batur ile devam etsek
 • Yazarın Diğer Yazıları