11.05.2013 19:01:39
Okunma: 5702
0 Yorum

Nivent Kurtuluş nivents@yahoo.com
Yine bir plan geçmiş

 
Narlıdere Belediye’sinin, 2 Mayıs’ta meclis gündeminde şu madde yer aldı: “6611 ada hariç diğer imar adalarında yapılaşma nizamının BL-5 veya B-5 ve TM veya TM1 koşulu içermesi şeklinde talep edilen plan değişikliği hak. İmar Komisyon Mazbatası.”
 
Narlıdere Meclis Kararları bölümünde ise şu madde yazıldı: 1- 6611 ada hariç diğer imar adalarında yapılaşma nizamının BL-5 veya B-5 ve TM veya TM1 koşulu içermesi şeklinde talep edilen plan değişikliği hak. İmar Komisyon Mazbatası (Karar No/48). 
 
Mazbatanın komisyona geldiği şekliyle, 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı Revizyonu da uygun olan imar plan tadilatının BL5 TM-1 olarak kabulüne oy birliği ile karar verildi.
 
Yine kişiye özel parsel bazında, RANTLI bir plan tadilatına imza atmak üzere olduğunuzu görmekteyim.
 
Büyükşehir gündemini taradım, gündem maddelerinde göremedim. Ek gündem olarak gelir mi bilemem.
 
Her ihtimale karşın, pazartesi büyükşehir belediyesinin meclis toplantısına Sedat ağabeyimle en arka sıralarda yerimizi alacağız. Ek gündeme girmiş mi yakinen göreceğiz. 
 
Sevgili Aziz Başkanım ya da Sırrı Başkanım ve başkanlarına güvenen sayın meclis üyeleri. Yarın yine hâkim huzuruna çıkınca, görmedim, duymadım, bilmiyorum şeklinde üç maymunu oynamayalım.
 
Boynunuzu büküp eller önde bağlı durmamanız için baştan uyarıyorum, yarın mahkemede bu yazımı delil olarak sunacağım.
 
Demedi demeyin, Nivent Kardeşinizi dinleyin.
 
Sonra şikâyetçinin, bizlerle husumeti var diyerek kırk dereden su getirmeyin.
 
Benden söylemesi NOKTA
 
Bu planın önünde, arkasında, altında, üstünde kimler olduğunu kimlerin koruyucu melekliğini yaptığını bilmekteyim, bunu da köşemden açıkça belirteyim.
 

Etiketler:

Yazarın Diğer Yazıları