Sayın Buğra Gökçe Bu iddialara..,

29 Temmuz 2018 Pazar , 22:58
Okunma: 1897
1 Yorum

Bir cevap verirseniz, severek yayınlarız!

 
Balıkçılar  Meydanı çalışmalarıyla ilgili, bir çok e-mail almaktayız,
 
Taşeronların İzmir Valiliği’ne verdiği, şikayet metinleri,
 
Mahkemeye sundukları, dava dilekçeleri,
 
Ancak dün e-maille yollanan metin bizleri şaşırttı,
 
“ Nivent Hanım yazılarınızı takip ediyorum, Balık Hali Meydanın Müteahhit'i Şantiyenin elektrik faturasını uzun zamandır ödemiyormuş. Bu da önemli yekun tutuyormuş. Bunun üzerine Tedaş Şantiyenin elektriğini kesmiş. Bunun üzerine Buğra Bey Tedaş’a telefon açıp Şantiyenin elektriğini açtırmış. Buğra Bey Müteahhit'in borcu için makamın gücünü kullanıyor. Yap.İş.Dair.Başkanlığındaki personeller Buğra bey'in bir telefonla Şantiyenin telefonunu açtırmasını şaşırmışlar.B u doğru bilgidir.”
 
Bunlar iddia olabilir, 
 
Lakin biz yinede, iddiaların araştırılması için Gediz Elektriğe sorularımızı aynen şu ifadelerle sorduk,
 
Sn yetkili

1- İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan, Kemeraltı Balıkçı Meydanı inşaat süresinde elektrik borcundan dolayı şantiye elektriği hangi tarihte kesilmiştir?
2- Elektrik borcu hangi tarihte ödenmiştir?
3- Aşağıda haber linkini verdiğimiz haberde, iddia edildiği gibi telefon açılarak mı elektrik kullanıma açılmıştır?
4- Rica ile kesilen elektrik açılıyor mu? 
 

 


Kaynak:  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 31.7.2018 12:40:11

  • Cesamin Özkan
  • Nivent hanım bence sadece yapılan yanlış işleri haber yapmanız yeterli. Birilerini bir şey yerine koyarak davranmanız aslında size uygun düşmüyor. Ya cevap verse ne olur vermese ne olur.Bir şey anlatayım adamın biri eşşeğine odun yüklemiş götürürken yorgun düşmüş bir adam odun ne kadar odunun parasını vereyim odunu indir beni taşı demiş. Eşşeğin sahibi '' Ya odunum'' demiş adam bir kaç kez daha durumu anlatmaya çalışmış ama eşşeğin sahibi her defasında ''Ya odunum ya odunum'' deyip durmuş. Yani şimdi durmandan odunum odunum odunum diye söylenip duran bu adamın eşşeğinden fayda gelirmi gelmez. Yani kıssadan hisse diyerek kolay gelsin diyorum.