Stada hayır derken..,

29 Nisan 2018 Pazar , 15:20
Okunma: 1608
2 Yorum

Meclis gündemine gelen bu madde ne oluyor?

 

Hüseyin Mutlu Akpınar “Ellerinde biralar duvarlara işeyeceksiniz apartmanların arasında küfür kültürünü arttıracaksınız, sahilde stat olmaz” 
 
Diyen siz değil misiniz?
 
Apartman aralarında içkili yerlere nasıl yol veriyorsunuz?
 
Karşıyaka’nın sembolü olan stada geçit vermezken,
 
Yılda kaç gün maç olacak?
 
Oysaki apartman aralarında verdiğiniz içkili yerler neredeyse yılın her saatinde açık,
 
Dediğiniz gibi,  “Ellerinde biralar duvarlara işeyeceksiniz apartmanların arasında küfür kültürünü arttıracaksınız" 
 
Başkan sadece statda mı küfür ediliyor?
 
Karşıyaka sakinleri evlerinde uyuyamaz duruma geldiler,
 
Siz hemen hemen her meclis gündemine sokaklarımızın içkili yer bölgesine dahil edilmesi hakkında önergelere geçit veriyorsunuz!
 
1788 sokakta oturan apartman sakinlerinin görüşlerini aldınız mı?
 
2 Mayıs Karşıyaka Belediyesi Meclis Gündemine gelen madde;

4-(RUH. DEN. MDR.-1967) 1788 Sokağın içkili yer bölgesine dahil edilmesi hakkında önerge. 


Kaynak:

Etiketler:

  • Stada,
  • hayır,
  • derken..,  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 30.04.2018 09:09:18

  • Misafir
  • Hüseyin Mutlu bey oğlum duydum ki sokağımızı içkili sokak yapacakmışsın.Yapma oğlum mekan sahibini memnun edeceğim diye biz sokak sakinlerini huzursuz etme.mekan sahipleri bugün varsa yarın yoklar bizler ise hep buradayız.Zaten şuan ki mekan ın sokaga masa atmasından dolayı gürültüden kahkaha seslerinden içki kokusundan dolayı çok rahatsısız.Evde huzur diye birşey kalmadı cam kapı açamaz haldeyiz.Yazın çektiğimiz sıkıntıyı düşün uyku kalmadı saat birlere ikilere kadar gürültü patırdı.Çocuklarımız işe gidecekler torunlarımız ders çalışacaklar çalışamıyorlar sabah okula gidecekler uykularını alamadıkları için kalkamıyorlar.İsmin gibi bizi mutlu et oğlum bu sıkıntıdan bizi kurtar.Bizleri annen yerine çocuklarımızıda kardeşin yerine koy öyle yap içkili sokağı.Yapma oğlum yapma bizleri evimizde huzursuz etme.Görevinde başarılar.Kolay gelsin Hüseyin Mutlu bey oğlum.
  • Misafir - 29.04.2018 22:02:56

  • misafir
  • sokağımız cevat durak zamanındada bile bile usulsüz olarak içkili sokak olmuştu.sokağımıza yakın fen bilimleri lisesi var ve sokağımızda 100 metre mesafe şartını sağlayabilecek tek bir yer bile yok. 100 metre sonra ise park var. hüseyin mutlu akpınar ilk belediye başkanı seçildiğinde meclis kararıyla bu yanlışlığı düzeltmişti. şimdi neden aynı şeyi yapıyor. bu kanunsuzluk. hüseyin başkanın bu durumun farkında olmadığını ve asla böyle bir karar almayacağını umuyoruz.