Tunç Soyer Klasiği

14 Ağustos 2019 Çarşamba , 19:00
Okunma: 2231
1 Yorum

S E Y A H A T L E R

 

Hemen hemen her meclis gündeminde Tunç Başkanın seyahatleri gündemde,
 
“30 Ağustos 2019 - 01 Eylül 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan İkinci Uluslararası Belediye Başkanları Birlikte Yaşama Zirvesi'ne İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığını temsilen katılmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tunç SOYER'in görevlendirilmesi, 30 Ağustos 2019 - 01 Eylül 2019 tarihleri arasında görevli izinli sayılması, ulaşım (havayolu ile), şehir içi ulaşım giderleri, konaklama giderleri, günlük harcırah ve söz konusu seyahat ile ilgili yapılacak olan giderlerin (pasaport harcı, yurtdışı çıkış harcı, alan harcı vb.) Özel Kalem Müdürlüğü Bütçesinin 03.3.3.1 Yurtdışı Geçici Görev Yolluğu kaleminden karşılanması hususlarının görüşülmesi. (Özel Kalem Müd.E. 187566)”
 
İzmir’de problemleri yurtdışı seyahatlerinde halledemezsiniz,
 
Eğer halletseydiniz, Seferihisar ilçesi şu an UÇUYORDU,
 
Seferihisar Belediyesi BORÇ Batağında iddiaları kulaktan kulağa yayılmakta,
 
Seferihisar belediyesinin, satılmadık yeri kalmadı,
 
Tunç Soyer sadece kendi gezmiyor,
 
Aynı seyahat hakkını personeline de tanıyor,
 
“İtalya'nın Venedik kentinde 28 Ağustos – 07 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek “78. Venedik Film Festivali”ne; Belediyemizi temsilen, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Serap GÜL (S.12135), Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü Proje ve Organizasyon Şefliği İZELMAN Personeli Koordinatör Emine UYSAL BERGER (S.13086) ve Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğü Satınalma Şefliği personeli V.H.K.İ. Özlem KUŞARİ'nin (S.9753) 30 Ağustos - 05 Eylül 2019 tarihleri arasında görevlendirilmesi ile adı geçen personellerimizin söz konusu kentteki programa belirtilen tarihlerde katılabilmesi için gidiş - dönüş tarihleri de eklenmek suretiyle görevli - izinli sayılmaları, vize, harcırah giderleri, gidiş - dönüş (İzmir - Venedik - İzmir) ulaşım (uçak ile), konaklama (otel) ve temsillere katılabilmek için gerekli bilet ücretleri ile katılım için gerekli bilet ücretlerinin, katılım için gerekli başvuru bedelinin ve tüm yasal giderlerin Kültür ve Sanat Şube Müdürlüğünün 5.03.3.3.01 Yurtdışı Geçici Görev Yolluğu harcama kaleminden karşılanması hususlarının görüşülmesi. (Kültür ve San. Dai.Bşk.E.185602)”
 
Film Festivali İzmirliye ne katacak çok merak ediyoruz,
 
Bu şekilde devam ederse,
 
İzmir Büyükşehir Belediyesinde, satış ilanları görmeye başlarız diye düşünmekteyiz!
 
Bu konuda, Cimer üzerinden 30 Temmuz tarihinde 1901718419 sayı ile aşağıdaki soruları sorduk. Yanıtları beklemekteyiz.
 
Sn Yetkili
 
İzmir büyükşehir belediye başkanı Tunç Soyer göreve geldiği günden itibaren,
 
1-Kaç kez yurtdışı seyahatine gitmiştir?
 
2-Yurt dışı seyahatlerinde toplam kaç gün izinli sayılmıştır?
 
3-Onur Soyer, Neptün Soyer ve kızları yurtdışı seyahatlerine iştirak etmişler midir?
 
4-Onur Soyer, Neptün soyer ve kızları yurtdışı seyahatlerine katılmışlarsa belediye kasasından kaç para seyahat bedeli olarak ödenmiştir, uçak vs giderler için.
 
5-Tunç Soyer kaç gün görevi süresinde izinli sayılmıştır?
 


Kaynak:

Etiketler:

  • Tunç,
  • Soyer,
  • Klasiği,  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 30.08.2019 22:39:24

  • Savaşci
  • Soyer kaynağı buldu.artik dünyayı gez3cek.Beles nasıl olsa.Kılıçdarogluna da izmir halkının paradi ile hediyeler alır.kimse gıkını çıkaramaz