Varan 2

26 Aralık 2021 Pazar , 18:26
Okunma: 769
1 Yorum

Deniz nereye koşuyor?

 

Akurt Mehmet'in yazısı;

Daha önceki yazıda,
 
Bir B Planından bahsetmiştik. İşte bu noktada CHP İzmir il başkanı Deniz Yücel bir süre önce URLA dan ev alıp yerleşmiş, Olası Urla CHP belediye başkan adayı olarak da adını geçirmeye başladı bile.

Basınında yazdığı ve  Bilindiği üzere, Deniz Yücel aslında milletvekili adayı olacak ancak seçilemez ise yerel seçimlerde Urla belediye başkana aday olacağı artık daha yüksek konuşulmaya başlandı.

Zaten Yerel seçimlerde bile isteye aday gösterilip, Arkasından da FETÖ den tutuklanan Urla belediye başkanından sonrada, CHP Urla’da genel seçimlerde olmasa da, Belediye başkanlık seçimlerinde güç kaybettiği aşikardır.

Bu bakımdan CHP Urla kaçan oyları geri döndürecek ayrıca da başka partilerin tabanından oy alacak bir isme ihtiyaç duyuyor.

Tamda bu noktada, Deniz Yücel bu durumun farkında olmalı ki Urla’da olası belediye başkan adaylığı içinde de ekstra bir çalışma yaptığı anlaşılıyor.

Zaten Bu bağlamda URLA MHP eski ilçe başkanını bürosunda ziyaret edip bunu da sosyal medyadan da yayınlatmış.

Deniz Yücel in ziyaret ettiği MHP eski ilçe başkanı bir süre önce silahlı saldırıya uğramış ve uzun süre tedavi olmuştu. 

Ziyaret edilen MHP eski ilçe başkanın Avukatları arasında halen Urla CHP belediye meclis üyesi Şebnem Özdemir in de olduğu biliniyor. Tesadüf ki Deniz YÜCEL’in MHP'li başkan ziyaretini sosyal medyada paylaştığında da ilk beğenen Şebnem Özdemir. 

Şebnem Özdemir Urla CHP içerisinde CHP eski genel sekreter yardımcısı önceki dönem milletvekili Bülent Baratalı ya oldukça yakın bir isim. 

Aynı zamanda Urla MHP eski ilçe başkanı da Bülent Baratalı ile yakınlıkları Urla da bilinir.

Yani Deniz Yücel in il başkanı olarak hiçbir yerde yapmadığı bu tür siyasi isimlere ziyareti sadece Urla da yapması iyi bir ekip çalışmasının sonucu olduğu ! ve içerdiği mesajlar itibari ile oldukça önemli olduğu da aşikardır.


Kaynak:

Etiketler:

  • Varan,
  • 2,  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 26.12.2021 19:08:46

  • Cesamin ÖZKAN
  • Herkes rüya görebilir. Ancak Cumhuriyet Halk Partisine ihanet içerisinde bulunanlar parti ile ilgili rüya görselerde bu rüya hayırlarına olacak rüya değildir. Bu il başkanı Urla'ya Fetullah haini örgütü ile iltisakı olan bir kişiyi aday yapmış, sonrada orayı AKP' nin kayyumuna teslim etmiş tip değimidir ?. Mememe yine öyle. Bu il başkanı, Menemen' de devrim şehidi Kubilay' ın değil, cumhuriyetin değil, onu şehit eden derviş mehmet 'in yanında yer almıştır, o tarafın değirmenine şu taşımıştır. Cumhuriyet Halk Partisi, bir takım zibidilerin onun içetidinde at oynatmasına seyirci kalınacak bir parti değildir. Bu saatten sonra il kongresinde delegelerin onun eline oylardan üçün birini verdiği gibi, CHP'de aynısını yapar. Tabiki onu icra etmeye gerek kalmayacaktır.