YAŞASIN KAPİTALİZM!!!

11 Kasım 2016 Cuma , 21:26
Okunma: 2712
2 Yorum

Vatandaşın elinden al..,

 

İstinye Park önce vatandaşın elinden, PAZAR YERİNİ aldı!

Aziz Başkan  “Her iki belediyenin başına talih kuşu kondu” dedi.
 
Sonrasın da Çeşme, Seferihisar, Urla otobüs garajını aldı!
 
 
Vatandaş yağmurda ıslanabilir,şeker değil ki erisin. İstinye Park rahat çalışsın değil mi?
 
Bunun adı K A P İ T A L İ Z M!!!
 
Eksik yazdım, Yaşasın Kapitalizm demek daha doğru!
 
Bugün 9 Eylül Vergi Dairesine gittim, yetkili ile görüşürken bina sallanmaya başladı. Bir an deprem oluyor sandım. Görevli gülerek “korkmayın biz tüm gün bu sallantıyı yaşıyoruz. Bugün inşaatı yapan mühendis geldi bizi bilgilendirdi korkacak bir şey yok dedi.” 
 
Korkacak bir şey yok!!!
 
Vatandaşın vergi dairesi de satıldı. Oysa, hayırsever bir vatandaş tarafından vergi dairesi bağışlanmıştı değil mi?
 
Meğer rahmetli, vatandaşın kullanımına bağışlamamış!
 
Yaşasın Kapitalizm.
 
İstinye Park inşaatının hemen girişindeki kaldırım, iş makineleri ile kaldırılıyor. Sordum vatandaşın kaldırımını da, satın aldılar diye.
 
 
Verilen cevap daha da enteresan, “vergi dairesi yıkılacak iş makineleri çalışacak, geçici olarak İstinye Park inşaatının ortasından yol geçecek”
 
İçimden vay be arkadaş dedim. Güç böyle bir şey, yolların akışı değişir, vatandaşın pazaryeri taşınır, duraklar taşınır ne güzel iş!
 
Yaşasın Kapitalizm!!!

İzmir Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanı Fidan Aslan’a soruyorum, UKOME Kararı alındı mı yoksa alınacak mı? 
 
Pazartesi günü İstinye Park serüveni adlı, yazıma başlıyorum. Alınmamış yerlerin nasıl aktiflerinde gösterildiğini SPK bu konuda ne yaptığını. Açtığımız dava vardı ya, hani bilirkişiler bizim lehimize karar vermişti. İşte o davayı sizlerle paylaşacağız.
 


Kaynak:  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 13.11.2016 19:21:26

  • Cesamin ÖZKAN
  • İki yavru belediye ile Aziz Kocaoğlu'nun başına talih kuşu konmuş olabilir. Ama halkın başına ne yazıkki akbaba konmuştur. Aziz Kocaoğlu ve o ikili belediyenin vakti zamanındaki belediye başkanları sadece ve sadece ile akbaba türü kuşları anımsatırlar İzmirliye. Doğuş holding ile bu sözü edilen kişilerin başına eğer talih kuşu konmuşsa biliniz ki halkın başına akbaba konmuştur. Nokta.
  • Misafir - 12.11.2016 11:32:55

  • anti-kapitalist
  • kapitalizm denen canavar parti ayrımı yapmadan masum vatandaşın elindeki değerleri acımasızca gasp ediyor ve bu örnekteki halkçı (!) işbirlikçileri ile de dümenine devam ediyor, bravo emeği geçen herkese ! tebrikler büyük iş çıkardınız !