Gaze-Temiz-Gaze-Temiz
http://www.gaze-temiz.com

Varan 2

Deniz nereye koşuyor?

 

Akurt Mehmet'in yazısı;

Daha önceki yazıda,
 
Bir B Planından bahsetmiştik. İşte bu noktada CHP İzmir il başkanı Deniz Yücel bir süre önce URLA dan ev alıp yerleşmiş, Olası Urla CHP belediye başkan adayı olarak da adını geçirmeye başladı bile.

Basınında yazdığı ve  Bilindiği üzere, Deniz Yücel aslında milletvekili adayı olacak ancak seçilemez ise yerel seçimlerde Urla belediye başkana aday olacağı artık daha yüksek konuşulmaya başlandı.

Zaten Yerel seçimlerde bile isteye aday gösterilip, Arkasından da FETÖ den tutuklanan Urla belediye başkanından sonrada, CHP Urla’da genel seçimlerde olmasa da, Belediye başkanlık seçimlerinde güç kaybettiği aşikardır.

Bu bakımdan CHP Urla kaçan oyları geri döndürecek ayrıca da başka partilerin tabanından oy alacak bir isme ihtiyaç duyuyor.

Tamda bu noktada, Deniz Yücel bu durumun farkında olmalı ki Urla’da olası belediye başkan adaylığı içinde de ekstra bir çalışma yaptığı anlaşılıyor.

Zaten Bu bağlamda URLA MHP eski ilçe başkanını bürosunda ziyaret edip bunu da sosyal medyadan da yayınlatmış.

Deniz Yücel in ziyaret ettiği MHP eski ilçe başkanı bir süre önce silahlı saldırıya uğramış ve uzun süre tedavi olmuştu. 

Ziyaret edilen MHP eski ilçe başkanın Avukatları arasında halen Urla CHP belediye meclis üyesi Şebnem Özdemir in de olduğu biliniyor. Tesadüf ki Deniz YÜCEL’in MHP'li başkan ziyaretini sosyal medyada paylaştığında da ilk beğenen Şebnem Özdemir. 

Şebnem Özdemir Urla CHP içerisinde CHP eski genel sekreter yardımcısı önceki dönem milletvekili Bülent Baratalı ya oldukça yakın bir isim. 

Aynı zamanda Urla MHP eski ilçe başkanı da Bülent Baratalı ile yakınlıkları Urla da bilinir.

Yani Deniz Yücel in il başkanı olarak hiçbir yerde yapmadığı bu tür siyasi isimlere ziyareti sadece Urla da yapması iyi bir ekip çalışmasının sonucu olduğu ! ve içerdiği mesajlar itibari ile oldukça önemli olduğu da aşikardır.