x
     

Aradan 6 ay geçti..,

27 Mayıs 2022 Cuma , 16:43
Okunma: 1255
0 Yorum

Halen netice alamadık!!!

 

Güzelbahçe’de bulunan,

Oto yıkama için,

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na

Yapmış olduğumuz şikayet sonrası,

İzmir Cumhuriyet Savcılığı konunun incelenmesi için,

İzmir Valiliği'ne yollanmış,

İzmir Valiliği soruşturma yapılması için,

Maarif Müfettişine dosyayı yollamış,

İfademizi vermek için avukatımla gittiğimizi,

Sizlerle paylaşmıştık,

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında müfettişe verdiğimiz ifadeyi de,

Sizlerle paylaştık;
 
"Güzelbahçe ilçesi Yalı Mahallesi 264 Sokak 1 numaralı adreste mevcut olan Migros binasının 264 Sokak cephesinde bulunan beni yıka adlı Oto Yıkama İşletmesi ile ilgili olarak Güzelbahçe Belediyesi yetkilileri hakkında yapılan suç duyurusu Benim şikayetim ile ilgilidir. İfademi avukatım eşliğinde vermek istiyorum şikayet konumuz bana gösterdiğiniz avukatım Erol Göksu tarafından hazırlanan İzmir Cumhuriyet Savcılığı'na hitaben yazılan 2 sayfalık şikayet dilekçesinde ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Bu yazılanlara ekleyeceğimiz herhangi bilgi ya da belge yoktur.

Bu işlemlerde sorumlulukları bulunan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Günay, belediye ruhsat müdürü Aysın Şanlı belediye imar müdürü Özgür Bayraktar ve ilgili diğer belediye görevlileri hakkında şikayetçiyim. 


Ayrıca İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 2021/134315 sayılı 25.10 2021 tarihli soruşturma bürosunun yazmış olduğu olayda ön inceleme talep edildiğinden, ayrıca ön araştırma yapılması yasaya aykırıdır. Soruşturma konularının Maarif Müfettişi ve inşaat teknikerinin alanları ile ilgili olmadı, bu soruşturmanın soruşturma konularına vakıf olan İçişleri Bakanlığı Müfettişleri tarafından yapılmasını istiyorum Bu nedenle reddi muhakkik talebinde bulunuyoruz. dedi"

26 Kasım 2021 tarihinden bu güne,

6 ay geçti halen bir netice alamadık.


Kaynak:

Etiketler:

  • Aradan,
  • 6,
  • ay,
  • geçti..,
  •