x
     

Deniz nereye koşuyor.!

24 Aralık 2021 Cuma , 19:14
Okunma: 1332
1 Yorum

Varan 1

 

Akurt Mehmet'in yazısı;

Deniz YÜCEL İzmir CHP İl bşk onu ilk  Ali engin Buca'ya meclis üyeliğine önerdi, Sonra Atilla SERTEL İl başkanlığında babasının eski dostu diye desteklemişti beklide Aziz KOCAOĞLU ile Sertel’i tek buluşturan noktada buydu.

Ancak İzmir'e 2. Bir deniz çok gelmiş olacak ki, Tsunami oldu önce KOCAOĞLU’nu saf dışı bıraktı, Ali ENGİN Mevzusu muamma,SERTEL  de umduğunu bulamadı kısacası Deniz  bunların hepsini kıyıya vurdu.

Basamaklar hızla yükselirken, ve Özgüven ise zirve yaptı,Örgütten gelmeyen elinden tutulup  adeta başkanlık koltuğuna oturtulan bir isim için zirve nasıl hızlı olursa ,düşmede öyle olur kanısındayım.

İzmir'in 30 ilçesinde hakkında memnuniyetsizlik yaratan tek başkanda bu sanırım. Gnl merkezin il başkanlıkları memnuniyet anketlerinde Sayın il başkanı yüzde kaç memnuniyet aldı dersiniz.

Bu yapılan anketlerde en başarılı İlçe başkanları kimler çıktı, Bu ilçe başkanlarından kendine biat etmeyenleri kendisinden başarılı çıktı diyemi görevden aldı bilinmez. 

Tabi bu memnuniyetsizlik olası vekil adaylığında, partide kırıp döktüğü ve iyi idare edemediğinden dolayı kırgınlık ve öfke yaratan örgüt ve bu örgüt mensuplarının etkileyeceği seçmen kitlesiyle partiye zarar vereceği apaçık belli, Aynı YDK’nın Bornova'dan seçilen Antepli üyesi gibi, O zaman muhtemel bir vekillikte seçilememe durumunda da bir B planı belli. Peki bu B Planı ne.? Düşünün bakalım.


Kaynak:

Etiketler:

  • Deniz,
  • nereye,
  • koşuyor.!,
  • ,  • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
  • Misafir - 25.12.2021 09:11:10

  • İzmir esnafı
  • Yorumunuz: Yorumunuz: Yahu sen ne konuşuyorsun? İzmir’in dünya sorunu var trafikten yolların çukurlarına yapılaşmadan deprem beceriksizliğinize kadar kalkmış bir de konuşuyorsun. Sayenizde gerçekten artık görüyorum ki İzmir köy gibi kaldı ya geçen Uşak’a gittim Afyona gittim İzmir bok yemiş yanında sayenizde size artık oy vermeyeceğiz. “Vatandaşı sizin yaptığınız gibi yandaş müteahhit çetelerinin önüne atmadığımız için, beton kentler konusunda sizin kadar uzman olamadık.” Ben bu cümleyi kullanmazdım genç, Agra, Bertoğlu gibi şirketler İzmir Büyükşehir belediyesini inek gibi sağıyor. Barankaya bitti şimdi sıra bunlarda Ankaradan gelen Tuncelili Müteahitlerde Neler duyuyoruz İzmir esnafı olarak İzmirlinin adına konuşma bu arada bu dişedim CHP’ye oy vermeyeceğiz
  •