x
     

Kazım Çam Hakkımda Şikayet de

15 Mart 2023 Çarşamba , 21:53
Okunma: 1414
0 Yorum

Bulundu, bende ifademi verdim!

 

İnanılmaz olaylar,

YAŞAMAKTAYIM!
 
Bunların beni yıldırmayacağını,
 
Aksine daha da güçlendirdiğini,
 
Defalerce kaleme aldım,
 
Normalde günde en fazla 2 haber yaparım,
 
Bu olayları yaşadıkça,
 
Haberlerim çoğalacak,
 
Çiftlik işlerimi askıya aldım,
 
Zamanımın tamamını, İzmir'e adadım,
 
Meğer ne çok dosya varmış,
 
Kazım Çam yanılmıyorsam Güzelbahçe belediye başkan yardımcısı,

Kazım Çam'a sormak istiyorum,

Güzelbahçe belediye hizmet binasının ruhsatı var mı?

Ruhsatının olmadığını Ruhsat Müdürünüz alenen yüzüme karşı söyledi,

Siz benimle uğraşacağınıza, KAÇAK KONUMDA olan belediyede nasıl başkan yardımcılığı yaptığınızı düşünün,

Önümüzdeki günlerde, Güzelbahçe Dosyasında çok unutulan detayları paylaşacağım,

Dedim ya, zamanımın çoğunu belediyeler harcayacağım!

Kazım Çam şikayeti üzerine verdiğim ifadem;
 
Şikayet konusu hesap bana ait değildir bu konuda siber suçlar bürosuna şikayette bulundum, ifadelerim ektedir. Bu hesabın bana ait olmadığını sosyal medyadan pek çok kez duyurdum. 
Ayrıca benim adımı kullanarak açılan sahte hesapta bana benzeyen bir kadının porno filmini benmişim gibi yayınlandı
 
Kazım Çam facebook hesabında söz konusu sahte, bana ait olmayan hesaptan paylaşımları yayınladı ve bu beyanları benim yapmadığım, hesabın sahte olduğunu kendisinin gönderisi altına yazdım, ekran görüntüleri ektedir.
 
Gazeteci olduğum için sahte hesap açıldığını, bu konudaki şikayetlerimi, etraflıca açıklamalarımı kamuya aleni edecek şekilde derneğimize ait yayın organı GAZE-TEMİZ:COM da  yayınladım. İzmir'de özellikle belediyeler ile ilgili usulsüzlükler ile ilgili yayın yapan gazeteci olduğum için Kazı Çam dahil belediye görevlileri tarafından yakından tanınmaktayım. 
 
Başkanı olduğum Temiz İzmir Derneği ve şahsım adına pek çok kez Kazım Çamın belediye başkan yardımcı olduğu Güzelbahçe Belediyesindeki usulsüzlükler ile ilgili olarak idari makamlara ve Savcılığa şikayette bulunuldu, Bu şikayetler gaze-temiz.com adresindeki yönettiğim gazetemizde yayınlandı  Kazım Çam kendisi hakkındaki bu şikayetler konusunda beni yıldırmak için, soruşturmaları etkilemek için asılsız olduğunu gerçek dışı olduğunu bilerek şikayette bulunmuştur.
 
Sahte hesaptan yapılan gönderiler sonrası pek çok tehdit aldım; bu durumu gazetemizde kamuya aleni ettim. Kazım Çam yalnız yaşayan bir kadın olduğumu bilmektedir ve hakkımda yaptığı asılsız suçlamalar, ekte sunduğum 17 Ocak günü Facebooktan yayınladığı, beni hedef alan sosyal medya gönderisi bana karşı halkta düşmanlık ve kin yaratmaktadır; ayrıca güvenliğimi tehlikeye düşürmüştür.
 
Bana atılan suçlamaların hepsini reddediyorum. Kazım Çam ve diğer şikayetçiler hakkında iftira, hakaret, Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama, Adli Makamlara Yalan Beyan Verme, Yalan Tanıklık, Suç Uydurma, Yargı görevi yapanı, bilirkişiyi veya tanığı etkilemeye teşebbüs, Adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs ve resen Savcılığın belirleyeceği suçlardan Türk Ceza Kanunu hükümlerine göre kamu dava açılmasını talep ederim ve şikayetlerimi öne sürerim.
 

 


Kaynak: