x
     

Sn. İnce Sn Günay Haberiniz Var mı?

28 Ekim 2022 Cuma , 19:05
Okunma: 1637
0 Yorum

Haberiniz Yokmuş gibi mi davranmaktasınız?

 

 
 
Bir okuyucumuzdan gelen,

Bilgilendirme mesajını,

Noktası virgülüne dokunmadan,

Sizlerle paylaşmadan evvel,

Bir noktaya işaret etmek istiyoruz,

Beni Yıka Oto Yıkama İmar Barışından,

Amma bu yapılanlara göz yuman belediye yetkilileri,

Görevi Savsaklama, Görevi Suiistimalden yargılanırlar!

Güzelbahçe belediyesi derhal işlem yapmalı aksi halde,

Çok üzülürler diyoruz!

Gelen mesaj;

"Duvara işyeri ruhsatı veren CHPLi belediye

Hak ,hukuk, adalet diye yollarda yürüyen uygulamalarının ise tam aksi olduğu CHP'li Güzelbahçe Belediyesinin evlere Şenlik bir usulsüz uygulamasından bahsetmek istiyorum.

İzmir ili Güzelbahçe ilçesi Yalı Mahallesi 264 Sokak No: 1 adresinde bulunan Migros  İşyerinin duvar dibindeki müştemilatı olan Migros binası ile aynı numaraya sahip amacı dışında kullanılması mümkün olmayan sundurma altına ikinci olarak BENİ YIKA isimli oto yıkamacı iş yeri ruhsatı verilmiştir.

Bu iş yeri ruhsatının yasal olmadığı yönündeki şikayetler doğrultusunda iş yeri ruhsatı iptal edilen ve müfettişlerce yapılan inceleme sonucu mühürlenmiştir.

Meskun alanda olan  ve çevredeki sakinlerini rahatsız eden bu oto yıkamacı mühürlü olmasına rağmen kamuoyunda imar barışı tekrar çıkacak haberlerinden dolayı tekrar faaliyete geçebilmek için inşai faaliyetlere tekrar başlayıp çıkabileceği düşünülen imar barışından faydalanıp tekrar oto yıkamacı iş yeri ruhsatı almayı hedeflemektedir.
       
İşyeri ruhsatı iptal edilmiş ruhsatsız durumda mühürlenmiş olan bu MÜHÜRLÜ yerin yeniden inşai faaliyete geçmesi ve bugün itibarıyle çalışmaya başlamıştır CHP'li belediyeciliğin halkının huzurunu düşünmeyen sakinlerine eziyet eden Halkçı belediyeciliği midir .?  
     
Vatanını ve  milletini seven bir yurttaş olarak bunu anlamak mümkün değildir ."
 


Kaynak: